O nás


Sme spoločnosť architektov a logistických špecialistov, ktorí vedia, že celoročná alebo sezónna chata je dosiahnuteľný sen.

Staviame nielen jednotlivé domy, ale aj komplexy pozostávajúce z niekoľkých desiatok celoročných domov.

Špecializujeme sa na skeletovú technológiu, vďaka ktorej montované častí domu (prefabrikáty), ktoré je možné dopraviť na ktorékoľvek miesto. Napríklad v Chorvátsku sme postavili 40 plážových domov pri mori. Chorvátsko, Croatia Camp Vodice)

Brda


Inšpirovaná ikonickými chatami v Brdoch s možnosťou výberu troch veľkostí. Elegantný charakter, prevzdušnená, presvetlená, romantická. Priestor zostáva organizovaný tak, aby zabezpečili správnu odpoveď pre vaše potreby a očakávania.

Chata Chorvátsko


Perfektný letný dom kombinuje praktické zariadenie a jednoduchý dizajn.

Łeba


Malý je krásny ... a mimoriadne praktický. Ak teda hľadáte útulnú chatu, ŁEBA splní všetky očakávania. Na necelých 30m² sme zariadili pohodlný moderný interiér, kde nájomníkom nebude nič chýbať.

Záhradná kancelária


Dizajn elegantnej Garden Office sa zrodil ako odpoveď na (tiché) sny pre veľa z Vás.

Obchodné stretnutie v neformálnej atmosfére?

Telekonferencia takmer v prírode?

Práce na diaľku v súkromí záhrady?

Riešenie máte doslova na dosah ruky.

Zaria I MINI


O niečo menšia sestra ZARIA 1 je očarujúci, pripravený dom na Váš pozemok. Kombinuje dokonalé technologické riešenia s premysleným dizajnom. A hoci vyzerá nenápadne, vďaka profesionálnej izolácii a dokonalým materiálom ZARIA 1 MINI bude fungovať aj ako celoročný dom.