Záhradná kancelária

Dizajn elegantnej Garden Office sa zrodil ako odpoveď na (tiché) sny pre veľa z Vás. Obchodné stretnutie v neformálnej atmosfére? Telekonferencia takmer v prírode? Práce na diaľku v súkromí záhrady? Riešenie máte doslova na dosah ruky.

Garden Office

Je jednoduchá hotová modulárna budova s veľkým posuvným presklením 18 štvorcových metrov stačí a máte v jednoduchom „dome“ útulnú kanceláriu.

Konštrukcia

Pre nás je však dôležité, aby navrhované projekty zodpovedali najvyšším štandardom - nielen estetický, ale aj technicky.

Skelet je vyrobený z certifikovaného stavebného dreva a steny sú izolované minerálna vlna alebo polystyrén. Naši odborníci vám tiež poradia, ktoré materiály sa najlepšie používajú na dokončenie fasády, vnútorných stien. Ponúkame niekoľko zaujímavých konfigurácií. Možno prekryjete modulárnu kanceláriu peknou strešnou taškou a podlahu s surovou doskou.

Umožňujeme montáž:

  • elektrická inštalácia,
  • LED osvetlenie,
  • vodovod a kanalizácia.

Urobte svoju záhradnú kanceláriu svojich snov skutočne elegantnou.

Veľa sa dá vyhrať nielen s minimalistickým zariadením, ale aj s originálnym vnútorným osvetlenie. Pamätajte, že v záhradnej kancelárii je obzvlášť dôležitý interiér! Presklené steny budovy poskytujú vynikajúci pracovný, ale predstavuje aj nadčasovú dizajnovú výzvu.

Ak dokončíte obklad drevenej budovy malými žulovými kvádrami, ako celok vyznie naozaj elegantne. Existuje iba jedno riziko, nebudete chcieť presťahovať svoju záhradnú kanceláriu inam!