Zaria I MINI

O niečo menšia sestra ZARIA 1 je očarujúci, pripravený dom na Váš pozemok. Kombinuje dokonalé technologické riešenia s premysleným dizajnom. A hoci vyzerá nenápadne, vďaka profesionálnej izolácii a dokonalým materiálom ZARIA 1 MINI bude fungovať aj ako celoročný dom.

Odkiaľ pochádza toľké čaro?

V menšej metráži sa však skrýva veľa detailov V rukách našich dizajnérov sa 42 metrov štvorcových sa stáva pohodlnou dvojpodlažnou chatou s:

  • modernou kuchyňou,
  • spálňou,
  • pohodlnou kúpeľňou,
  • svetlá obývacia izba (do ktorej sa ľahko zmestí ďalšia rozkladacia pohovka).

Myšlienka otvorenej spálne na medziposchodí opticky zväčšuje celý interiér. Veľké okná - na prvom poschodí aj na strane terasy - poskytujú krásne osvetlenie takmer celý rok. Navyše sklenená stena vám umožňuje cítiť mimoriadnu blízkosť prírody a ponoriť sa do svojho okolia. Zaujímavým riešením je tiež východ z obývacej izby priamo na terasu. Ak máte vzťah pre záhradníctvo alebo ručné práce, zo surového priestoru terasy určite vykúzlite čarovný kút.

Tiež popustiť uzdu svojej fantázii v dizajne interiéru ZARIA I MINI.

Za zváženie stojí dobudovať prístrešok pri vstupných dverách kedy okamžite získavame ďalší priestor, napríklad na odstavenie bicyklov.

Sme otvorení prispôsobeniu dispozície spálne, medziposchodia a obývacej izby. Chata je pripravená aj pre vaše návrhy nemusí pripomínať zapratané a upchaté altánky. Vynaliezavosť a dobre využívaná aura prírody menia vaše priestory na skutočne milované miesta.