Zaria II

V prípade celoročných domov, ako je ZARIA II 55m², sa nejedná len o atraktívny dom alebo chatu, ale so skleníkom, ktorý vytvára praktickú Zástenu. Úložný priestor na druhej strane je praktickým Architektickým trikom. Získať navyše estetický priestor, pre uložené kosačky, záhradného náradia, bicyklov, nádob na separáciu odpadu. Dvojité steny tiež zaručujú lepšiu izoláciu budov a mužov. Riešenie získania ďalšieho priestoru na dych, kedy v okennom priestore je vo výbere pre ležadlo.

Pri vytváraní modelu ZARIA sme uvažovali o zachovaní pohodlia vášho domova s maximálnou energetickou účinnosťou celej budovy.

Celý dom a schody sú vyrobené z vysoko kvalitného certifikovaného švédskeho dreva. Presklená predná časť budovy umožňuje prirodzené osvetľovanie interiéru aj v chladných dňoch, a môžete obdivovať čaro divokej prírody. Oplechovanie priečelia a strechy dodáva nový obdobný dizajnérsky štýl fasáda tmavohnedá (drevo alebo Cembrit) Chata bude perfektne sa zrúti do svojho vysnívaného kúta.

Chata je vybavená:

  • fotovoltaické panely,
  • nabíjačka pre elektrobily,
  • elektrické podlahové kúrenie,
  • steny, strop a strecha isolované striekanou izoláciou.

Vieme však, že vízie ideálnych priestorov nemajú radi obmedzenia. Ide tiež o personalizáciu a náš tím odborníkov vám poradí v technických, implementačných alebo investičných záležitostiach.